Pasterka 24.12.2016 roku - galeria zdjęć.

27 października 2016 roku gościliśmy w naszej Parafii Księdza Biskupa Krzysztofa Wętkowskiego który przybył na wizytację Parafii. Wizytacja rozpoczęła się od spotkania w Kościele z Matkami Różańcowymi oraz osobami starszymi. Po modlitwie wszyscy udali się na cmentarz parafialny aby tam pomodlić się za zmarłych. Następnie odbyło się krótkie spotkanie z pracownikami Parafii w domu parafialnym. Po spotkaniu Biskup udał się do jednej z rodzin w Borzykowie w której aktualnie znajdował się obraz Miłosierdzia Bożego. Po krótkiej modlitwie Biskup spotał się z dziećmi w Kościele. Na zakończenie odbyła się uroczysta Msza św. na której młodzież naszej parafii przyjęła Sakrament Bierzmowania.

23 października 2016 roku obchodziliśmy w naszej parafii Uroczystość Odpustową.

4 września w Kołaczkowie odbyły się Dożynki Powiatowe. Z tej okazji o godzinie 15:00 odbyła się w naszym kościele Msza święta dziękczynna za tegoroczne plony.

3 sierpnia przeszła przez naszą parafię piesza pielgrzymka na Jasną Górę.

Z Lednicy do Krakowa na Światowe Dni Młodzieży - taką trasę przebył brat Kordian ciągnący za sobą replikę lednickiej ryby. Podczas swojej pielgrzymki zatrzymał się również na chwilę w parafii Kołaczkowo.

26 maja - Boże Ciało. Tegoroczna procesja do czterech ołtarzy odbyła się w Borzykowie.

29 kwietnia gościliśmy w naszej parafii Symbole Światowych Dni Młodzieży - Krzyż podarowany młodzieży w 1984 roku przez Papieża Jana Pawła II oraz Ikonę Matki Bożej Salus Populi Romani - Opiekunki Ludu Rzymskiego.

O godz. 20:00 rozpoczęła się uroczysta Liturgia Wigilii Paschalnej. Obrzędy rozpoczęły się od Liturgii Światła - podczas której zapalono Paschał od ogniska i wniesiono go do Kościoła jako symbol Chrystusa Zmartwychwstałego. Kolejną częścią było odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych. Na zakończenie odbyła się procesja rezurekcyjna wokół kościoła.

Poświęcenie pokarmów w Borzykowie

Wielki Piątek - to dzień, w którym Kościół wspomina mękę i śmierć Jezusa na krzyżu. Przed uroczystą Liturgią odbyła się Droga Krzyżowa ulicami Kołaczkowa.

Wielki Czwartek - Początek Triduum Paschalnego. Dzisiejszy dzień uobecnia w kościele Ostatnią Wieczerzę, ustanowienie przez Jezusa Eucharystii oraz kapłaństwa służebnego.

Balik parafialny 07.02.106 - galeria zdjęć

Środa Popielcowa - Początek Peregrynacji Obrazu Miłosierdzia Bożego.