Pasterka 2017 - galeria zdjęć.

4 grudnia o godzinie 17:00 odbyła się pierwsza Msza święta Roratnia. Dzieci przynosiły artykuły szkolne, które są zbierane dla podopiecznych z domu dziecka w Gnieźnie. Po Mszy do Kościoła przybył Mikołaj który wręczył dzieciom prezenty.
Pobierz galerię

15 sierpnia 2017 roku odbyły się Dożynki Parafialne. Po uroczystej Mszy Świętej tradycyjnie jak co roku miało miejsce wspólne biesiadowanie przy kościele.

29 października - Odpust Parafialny.

29 lipca jak co roku gościliśmy pielgrzymów zmierzających na Jasną Górę. Tradycyjnie goście zostali ciepło przyjęci przez orkiestrę dętą, księdza Artura Janowicza oraz parafian, którzy zapewnili dla naszych gości smakołyki oraz napoje.
Pobierz galerię

W piątek 21 lipca 2017 roku zakończyliśmy w naszym kościele remont polegający na zrobieniu nowej podłogi oraz ławek na chórze.

Tegoroczna procesja Bożego Ciała przeszła ulicą Szkolną w Kołaczkowie. Zakończenie z błogosławieństwem na cztery strony świata odbyło się przy budynku gimnazjum. Po procesji w kościele odbyła się Msza Święta.

20 stycznia w naszym Kościele odbył się koncert Katarzyny Zawady - zdobywczyni I miejsca, Złotej Eurydyki w II Międzynarodowym Festiwalu Piosenki - Anna German Moskwa 2015. Koncert rozpoczął się od przepięknych pastorałek po których usłyszeliśmy kilka utworów z repertuaru Anny German. Na zakończenie razem z artystką wszyscy zaśpiewali piękną kolędą. Podczas koncertu wolontariusze zbierali pieniądze do puszek w ramach pomocy Katarzynie Matysiak u której wykryto torbiel pnia mózgu. Udało się zebrać 2.355,03 zł.

26 lutego w sali Urzędu Gminy w Kołaczkowie odbył się Rodzinny Bal Parafialny. Zgodnie z tekstem apelu wygłoszonego przez wszystkich razem z ks. Arturem na początku zabawy, wszyscy bawili się razem bez względu na wiek. Podczas balu było dużo atrakcji dla dzieci i dorosłych które zorganizowali prowadzący imprezę - Państwo Tamborscy.