Lista proboszczów

Spis proboszczów Parafii Kołaczkowo:

Jeżeli posiadasz zdjęcia innych Proboszczów z naszej Parafii, prześlij je na adres: poczta@aj-ti.pl.
  1. Józef Strażyc – ok. 1745 r.
  2. Walenty Otocki – 12.06.1808 r.
  3. Władysław Kozłowicz – 06.01.1809 r. – 11.08.1816 r.
  4. Paweł Gizewski – 11.08.1816 r. – 05.07.1827 r.
  5. Jan Leszczyński – 05.07.1827 r. – 05.12.1832 r.
  6. Teofil Koźmiński – 07.12.1832 r. – 27.02.1843 r.
  7. Franciszek Bodziański – 07.03.1843 r. – 12.02.1856 r.
  8. Wojciech Waszkiewicz – 30.01.1857 r. – 01.04. 1862 r.
  9. Feliks Byczyński – 05.04.1862 r. – 14.08.1868 r.
  10. Józef Perużyński – 14.09.1868 r. – 20.02.1882 r.
  11. Jan Stobiecki – 06.06.1887 r. – 03.03.1889 r
  12. Adolf Grajnert – 03.03.1889 r. – 18.11.1915 r.
  13. Ludwiczak – 14.12.1915 r. – 10.02.1916 r.
  14. Rejewski – 10.02.1916 r. – 01.04.1916 r.
  15. Tadeusz Sikora – 01.04.1916 r. – 03.07. 1922 r.
  16. Zygmunt Wąsiewicz – 06.10.1922 r. – 20.01.1931 r.
  17. Paweł Pękacki – 20.01.1931 r. – 07.09.1935 r.
  18. Henryk Mnichowski – 07.09.1935 r. – 15.09.1945 r.
  19. Unisław Antoni Smaruj – 15.09.1945 r. – 18.08.1961 r.
  20. Tadeusz Zieliński – 15.08.1961 r. – 25.11.1965 r.
  21. Kazimierz Pankowski – 28.01.1966 r. – 01.01.1967 r.

  22. Antoni Dobrzyński – 15.01.1967 r. – 01.10.1988 r.
  23. Alojzy Piątek – 01.10.1988 r. – 30.06.2012 r.
  24. Artur Janowicz – 01.07.2012 r. – obecnie