Wydarzenia

29 lipca przez naszą parafię przeszła piesza pielgrzymka zmierzająca na Jasną Górę. Ze względów organizacyjnych tym razem pielgrzymi zatrzymali się przy Pałacu w parku.

W tym roku procesja przeszła ulicą Piaskową i Stolarską w Borzykowie. Po uroczystej Mszy świętej wszyscy wspólnie świętowali 20-lecie Święceń Kapłańskich ks. Artura.

28 maja dzieci przystępujące do Pierwszej Spowiedzi oraz Komunii Świętej udali się wraz z rodzicami na pielgrzymkę do Częstochowy.

W sobotę 12 maja, podczas Mszy świętej wieczornej ks. bp Krzysztof Wętkowski udzielił Sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii oraz młodzieży parafii z Grabowa Królewskiego, Nowej Wsi Królewskiej, Wszemborza i Sokolnik.

W tym roku do Pierwszej Spowiedzi Świętej oraz Pierwszej Komunii Świętej przystąpiło 31 dzieci.

1 maja odbyła się Uroczysta Msza święta z okazji 20-lecia Święceń Kapłańskich ks. Artura oraz jego kolegów z roku.

Wielki Piątek - galeria zdjęć.

Wielki Czwartek - początek Świętego Triduum Paschalnego.

Jasełka 31.12.2017 Galeria zdjęć
Pobierz galerię

Uroczystość Trzech Króli 06.01.2018, koncert kolęd - Galeria zdjęć

13 lutego w Gminnym Ośrodku kultury odbył się Balik Parafialny.